K O L A Y K O P I

İstanbul Ucuz Fotokopi

blog
1,344 Görüntülenme 11 Nisan 2022, 10:43

İstanbul Ucuz Fotokopi

Kolaykopi, önde gelen fotokopi çözümleri sağlayıcınızdır. Tüm hizmetlerimizin, ihtiyacınız olan çıktı maliyetlerini düşürürken verimliliği artırdığı kanıtlanmıştır.

 

Belge yönetim sistemi

Belge yönetimi hizmetlerimizle, çıktı alınacak belgelerini yüklemeyi kolaylaştıran bir sistemi sürdürmek ve geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

 

Evden, ofisten çıkmadan doküman çıktısı almak Kolaykopi ile çok kolay! A4 ve A5 ebatlarında, farklı gramajlardaki kâğıt seçenekleriyle doküman, ödev, test ve ders notu baskısı alabilirsin. Dosyanı PDF veya Word dosyası olarak yüklemen yeterli.

 

Baskısını almak istediğin PDF veya dosya için kâğıt boyutu, kâğıt gramajı ve kaç sayfa bastırmak istediğini seç, Kolaykopi'nin pratik ücret hesaplayıcısı doküman baskı fiyatını hızlıca hesaplasın. Dokümanın kolayca yükle ve siparişinizi online ver.

 

PDF ve Word Dosyasından Çıktı

 

Uygun fiyatlı doküman baskısı yaptırmak Kolaykopi ile çok kolay. İster .pdf, ister .docx dosyanı kolayca yükle; pratik şekilde çıktı siparişini vermek için buraya tıklayın.

 

Ücretsiz Kargo!

 

Kolaykopi, doküman baskıların için uygun fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. Size en yakın olan copy center aramaya gerek yok. Kargo ile kapıma gelsin.

 

Pdf çıktı almak veya destekleyen diğer dosyaları panelinizden kolay kopi web sitesine yüklediğinizde, sayfaları otomatik sayıyor fiyatını hesaplıyor. Gizli bir ücret ve sınırlama olmadan tamamen şeffaf bir şekilde çıktılarınızı alabiliyorsunuz.

Artık Başlamaya Hazır Mısınız?
İlk Siparişinizi Dakikalar İçerisinde Oluşturun